گالری عکس

خرید و فروش آثار هنری،گالری در تهران،گالری عکس،گالری مجسمه،گالری نقاشی

فوتو مونتاژ

خرید و فروش آثار هنری،گالری در تهران،گالری عکس،گالری مجسمه،گالری نقاشی

سیاه و سفید

خرید و فروش آثار هنری،گالری در تهران،گالری عکس،گالری مجسمه،گالری نقاشی

پاناروما

hands1

آنالوگ

توضیحاتی در مورد گالری عکس و عکاسی

گالری عکسهای فانتزی

گالری عکس های فانتزی روژه عبارتست است مجموعه ای بی بدیل از آثار هنرمندان داخلی و خارجی به صورت یکجا گردآوری شده اند و در اختیار هنردوستان قرار گرفته است. گالری عکس های فانتزی شامل عکس هایی می شود که با عنوان عکس های فانتزی ، تصاویر فانتزی ، تصاویر فانتزی عاشقانه ، عکس فانتزی زیبا، عکس فانتزی کارتونی ، عکس های فانتزی عاشقانه در ذهن مشتریان جا افتاده است. گالری عکسهای فانتزی که از سوی همه جوامع و فرهنگ ها دارای بازخورد است، عکس های فانتزی مربوط به خانم ها و عکس فرشته های فانتزی می باشد. گالری عکسهای فانتزی ایران نیز همواره مرکزی جهت ارائه عکس های متفاوت رنگی و جذاب ایرانی می شود.

گالری عکسهای مذهبی

گالری عکسهای مذهبی شامل عکسهای مربوط به امامان و پیامبران و همچنین عکسهای مذهبی مراسم های مذهبی مانند عکس عاشورا و تاسوعا هر ساله گالری های بسیار زیبایی را به تصویر می کشد. گالری عکسهای مذهبی در سایر ادیان هم وجود دارد. به عنوان مثال گالری عکس های مسیح و یا حضرت موسی و رهبران سایر ادیان در سراسر کشورهای دنیا گالری های جذابی را به تصویر می کشند.

گالری عکسهای مذهبی در سالهای مختلف در زمان ایام محرم و همچنین اعیاد بزرگ مانند گالری عکس نماز عید فطر به صورت فراگیر در شهرهای مختلف برگزار می گردد.

گالری عکس های هنری

گالری عکس های هنری عموما محلی برای گردهمایی های هنرمندان حوزه عکاسی و نقاشی به شمار می رود. عکس هنری از مناظر طبیعی ، عکس هنری از امکان تفریحی و تاریخی ، عکس هنری از مفاخر و بسیاری موضوعات دیگری در قالب گالری عکس های هنری عرضه می گردند.

موضوع این است که برخی عکس های صنعتی یا به نوعی غیر هنری می دانند. بسیاری از هنر دوستان این گونه فکر می کنند که افرادی که عکس های صنعتی می گیرند و کارشان عکاسی صنعتی است، هرگز عکاس هنری نیستند و نمی توان آن ها را عکاس هنری خطاب کرد. اما موضوع این است هر عکسی که به صورت کارشناسی و با در نظر گرفتن همه زوایا و جوانب هنری عکاسی هماهنگ باشد، یک عکس هنری محسوب می گردد و هرگز نمی توان آن بر اساس موضوع و سوژه عکاسی ، نوع عکس ها را از یکدیگر تفکیک نمود. به عنوان مثال اگر یک عکاس از فرش تمام ابریشم عکس می گیرد، آن را در میان عکس های هنری طبقه بندی کنیم و حتی در گالری عکس های هنری عرضه کنیم اما شخصی که از یک کارخانه صنعتی یک عکس گرفته است را حتی به داوران نیز ارائه نکنیم.

گالری عکس های هنری محلی است جهت اجتماع گالری عکس ها و طرح های هنری که در آن چارچوب ها قواعدی به صورت کامل و سیستماتیک رعایت می گردد. از جمله این موارد وجود پروفایل عکاسان هنری و همچنین اطلاعات در مورد عکس های و طرح های هنری می باشد. اگر گالری عکس های هنری موارد فوق را در نظر نگیرد، علاوه بر آن هنرمندان و عکاسان اثرات خود را جهت نمایش به آنجا نمی برند، بلکه هنردوستان نیز به دلیل عدم توانایی در دریافت اطلاعات در آن حضور نمی یابند. موضوع دیگری که در گالری عکس های هنری در شهرهای بزرگ مهم است، وجود پارکینگ و امکانات رفاهی جهت آسایش و آرامش بازدیدکنندگان می باشد. موضوعی که شاید کمتر مدیران گالری هکس های هنری و آتلیه ها بدان توجه دارند، این است که مخاطبین و هنردوستان از جمله افرادی هستند که به دنبال آرامش در مسیر زندگی خویش هستند لذا ارائه خدمات رفاهی از قبیل پذیرایی گرم ، برخورد صمیمی ، محل پارک خودرو ، امکانات پرداخت وجه ، همه و همه موضوعاتی هستند که موجب تکرار حضور در یک گالری عکس های هنری می گردد. گالری عکس های هنری روژه همواره تلاش می نماید تا تجربه ای شیرین و به یاد ماندنی برای مخاطبین خود ایجاد نماید.

گالری عکس های پرتره

تصویرسازی از چهره برای بسیاری از افراد جذابیت خاصی دارد. در گذشته معمولاً تصاویری از چهره افراد را به صورت نقاشی به تصویر می کشیدند ولی با گسترش دوربین ها ، نقاشی ها جای خود را به عکاسی با دوربین دادند. امرزه سوژه بسیاری از عکاسان دنیا ، تصاویری است که از چهره افراد چه معروف و چه ناشناس تهیه شده و در نمایشگاه ها و گالری ها به نمایش در می آید. عکسهایی که به عکسهای پرتره معروف هستند ، شاخه ای از عکاسی است که چهره انسان را به تصویر می کشد. این سبک از عکاسی یکی از محبوبترین و در عین حال مشهورترین سبکهایی است که عکاسان بسیاری به آن علاقه مند هستند. عکاسهایی که در این زمینه تجربه کافی دارند به خوبی می دانند که از چه میزان نور و چه رنگهایی استفاده کنند که بتوانند عکسهای با کیفیت و خوبی را خلق کنند. در این سبک از عکاسی ، چهره فرد معمولاً بخش زیادی از عکس را در بر می گیرد و به شکل بزرگنمایی و در اندازه بزرگ به نمایش در می آید. با توجه به موضوعات مختلفی که وجود دارد می توان پرتره را به بخشها و موضوعات مختلف تقسیم بندی کرد:

یک) پرتره پرسنلی

در این عکسها معمولاً عکسهای رسمی افراد را به حالت پرتره و با هماهنگی رنگها و نورها ، جلوه های خاصی می دهند.

دو) پرتره های تمام قد

برخی از پرتره ها نیز هستند که در آن از کل قد یک انسان عکس می گیرند. منتها در این نوع از پرتره ها باز هم چهر ها جلوه بیشتری نسبت به سایر قسمتها دارند.

سه) پرتره هایی که جنبه تبلیغی دارند

در بسیاری از تبلیغ ها مخصوصاً تبلیغ هایی که در آنها می خواهند مواد آرایشی یا بهداشتی را تبلیغ کنند از پرتره های چهره استفاده می کنند.

چهار) موضوعات سیاسی

حتماً تا کنون عکسهایی که در سایتهای اینترنتی یا روزنامه ها یا سایر رسانه ها از افراد سیاسی منتشر می شود دقت کرده اید. در بسیاری از آنها سعی می کنند عکسهایی از چهره سیاسیون با حالتهای مختلف را نشان دهند. در این عکسها معمولاً تمرکز اصلی روی چهره و حالتهای آن هستند.

پنج) عکسهایی که جنبه هنری دارند

غالب عکسهای پرتره ای که تهیه می شود جنبه هنری دارند. سعی می کنند عکسهایی که از چهره ها تهیه می کنند با جلوه های هنری همراه باشد.

شش) پس زمینه های عکس پرتره

در این عکسها ، باید عکاسان به پس زمینه عکس بسیار توجه داشته باشند. همیشه باید از پس زمینه ای استفاده شود که چهره ها بیشتر نمایان کند نه اینکه توجه را از چهره به پس زمینه جلب کند. معمولاً در این عکسها از پس زمینه های ساده و یک رنگ استفاده می کنند. سوژه های عکاسی باید در برابر پس زمینه ای که ساده است قرار بگیرند و نور پردازی آنها بوسیله تاباندن یک نور ملایم و کم از زاویه بالای سر آنهاست.

هفت) توجه به حالتهای مختلف چهره

در عکاسی پرتره باید به واکنشهایی که افراد به موضوعات مختلف نشان می دهند را دقت کرد و سعی شود عکس العملهای فرد و حالتهای چهره او را در مواجهه با موضوعات مختلف به دقت دیده و سپس به تصویر کشید.

گالری مجسمه | گالری نقاشی