درباره ما

خرید و فروش آثار هنری،گالری در تهران،گالری عکس،گالری مجسمه،گالری نقاشی

گالری روژه در سال ۱۳۹۵ با هدف معرفی و ترویج آثار هنری در محیط مجازی شروع به فعالیت نمود. گالری روژه اولین گالری مجازی تخصصی بوده که پس از برگزاری حراج های سنتی با کسب تجارب متعدد و همچنین گردآوری نظرات متخصصین این حوزه اقدام به راه اندازی گالری مجازی نمود.

چرا گالری مجازی :

حضور در گالری های پر از رنگ ، طرح ، حس ، همیشه فرصتی بوده اند تا امکان رویارویی هنرمندان با جامعه و مخاطبین فراهم گردد و این مهم توسط گالری های متعدد به صورت دوره ای رخ می دهد. اما مشکلات روزمره و عدم امکان دستیابی در زمان های مشخص و همچنین طی مسافت های طولانی ما را بر آن داشت تا در کنار گالری های فیزیکی و قدیمی مان ، گالری روژه را به عنوان اولین گالری مجازی تخصصی با پشتوانه بیش از ۱۲۰۰ نفر ساعت بحث و بررسی در سال ۱۳۹۵ راه اندازی نماییم. هم اکنون گالری روژه در کنار سایر گالری ها ، بخش پاسخ داده نشده به نیاز مخاطبین را پاسخ می دهد. گالری روژه در محیط مجازی پذیرای بازدید شما هنردوستان از آثار هنری بوده و امکان خرید و فروش این آثار را برای شما فراهم می نماید.

گالری روژه سعی نموده در محیط مجازی به کمک تمام ابزارها، مجالی به منظور معرفی تلاش های علمی و نظری هنرمندانی باشد که آماده عرضه آثار هنری خود جهت نقد و بررسی می باشند. مخاطبین گالری روژه مردم هنردوستی هستند که مخاطب اصلی هنرمندان به شمار می آیند.

از این رو گالری مجازی روژه ، با استراتژی و انگیزه های ویژه ای، با فرایندی متفاوت و واکنشگرا قصد دارد تبدیل به مرکز اصلی تبادلات فکری و همچنین نوآوری های هنری در محیط های مجازی گردد. هنرمندان و هنردوستان مهمترین ذینفعان گالری روژه محسوب می گردند و بر این اساس روژه تبدیل به معیادگاه هنرمندان و علاقه مندان به هنر گردیده است.

گالری روژه زمینه ساز ارائه آثار برتر هنرمندان شایسته ای است که سرشار از علاقه ، خلاقیت و استعداد هستند و با جادوی دانش در طرح و جسم رنگ و سبک های مختلف در راستای سنت و مدرنیته آثار ارزشمندی خلق می نمایند.